ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
وسایل منزل

ایده‌های بزرگ در خانه‌های کوچک!

خداحافظی با شلختگی

با این ترفندها، فضای کوچک خانه خود را بزرگ‌تر نشان دهید!

خانه‌های کوچک می‌توانند دنج و دوست‌داشتنی باشند، اما چیدمان و دکوراسیون آن‌ها به ظرافت و دقت بیشتری نیاز دارد. استفاده از ابزار مناسب و مبلمان چند منظوره، می‌تواند فضای کوچک خانه شما را به فضایی زیبا و کاربردی تبدیل کند.

در این‌جا چندین ایده ساده برای استفاده بهینه از فضای خانه آورده‌ایم. همچنین شما می‌توانید در قسمت وسایل منزل مجله والا رویا از ایده‌های متانسب برای دکوراسیون خانه خود استفاده کنید.

میز تخریر دیواری

ابزار مناسب برای خانه‌های کوچک

نردبان چند منظوره را می‌توان برای دسترسی به قفسه‌های بلند، تعویض لامپ و انجام کارهای دیگر استفاده کرد. در کنار آن جعبه‌های ذخیره‌سازی می‌توانند برای نظم‌دهی به وسایل و استفاده بهینه از فضا استفاده شوند. همچنین آویزهای دیواری می‌توانند برای نگهداری لباس، کیف و سایر وسایل استفاده شوند. در نهایت میز و صندلی تاشو را می‌توان در مواقعی که به آن نیازی نیست، جمع کرد و کنار گذاشت.

مبلمان چند منظوره مناسب

مبل تختخواب شو در طول روز به عنوان مبل و در شب به عنوان تختخواب استفاده می‌شود. همچنین از قفسه‌های جمع شو نیز برای استفاده بهینه فضا می‌توانید استفاده کنید. چرا که این نوع قفسه را نیز می‌توان در مواقعی که به آن نیازی نیست، جمع کرد و کنار گذاشت.

مطاطب مرتبط با

با کمی خلاقیت و سلیقه می‌توانید از فضای کوچک خانه خود نهایت استفاده را برده و فضایی زیبا و دلنشین برای خود و خانواده‌تان ایجاد کنید.

تبلیغات

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا