ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
سینما و بازیگران

ادعای جنجالی یک بازیگر تئاتر: رابطه پنهانی 18 ساله با پارسا پیروزفر!

ادعای یک بازیگر تئاتر مبنی بر ۱۸ سال رابطه پنهانی با پارسا پیروزفر و اتهام‌زنی اخلاقی به او

در روزهای اخیر، ادعای یک بازیگر تئاتر به نام بهاره مصدقیان در فضای مجازی جنجال زیادی به پا کرده است. مصدقیان در پستی اینستاگرامی مدعی شده است که 18 سال با پارسا پیروزفر، بازیگر مشهور سینما و تلویزیون، رابطه پنهانی داشته است. او همچنین پیروزفر را به رفتارهای غیراخلاقی متهم کرده است.

پارسا پیروزفر سریال یاقی

مصدقیان در این پست جزئیاتی از رابطه خود با پیروزفر را بیان کرده و مدعی شده است که این رابطه از سال 1384 آغاز شده و تا سال 1402 ادامه داشته است. او همچنین مدعی شده است که پیروزفر در طول این رابطه بارها به او خیانت کرده و رفتارهای نامناسبی با او داشته است.

پیروزفر تاکنون به این ادعاها واکنشی نشان نداده است. صفحه اینستاگرام او نیز به حالت خصوصی درآمده است.

این ادعاها در فضای مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته است. بسیاری از کاربران حمایت خود را از مصدقیان اعلام کرده‌اند و خواستار پاسخگویی پیروزفر شده‌اند. برخی دیگر نیز صحت این ادعاها را زیر سوال برده و معتقدند که این موضوع یک جنجال‌آفرینی برای کسب شهرت است.

مطاطب مرتبط با

هنوز مشخص نیست که این ادعاها تا چه حد صحت دارد. با این حال، این موضوع بار دیگر بحث سوءاستفاده جنسی در عرصه هنر را به میان آورده است.

برای اخیار بیشتر در مورد هایلایت سینما و بازیگران، همین امروز به مجله والارویا مراجعه کنید.

همچنین مطالب زیر بسیار برای شما می‌تواند جالب باشد :

چهره های متفاوت و جدید بازیگران ایرانی با انجام عمل های زیبایی

تصاویری از حضور بازیگران و هنرمندان در مراسم تشییع پیکر رضا داوود نژاد

پارسا پیروزفر در یک فیلم سینمایی پارسا پیروزفر، بازیگر مشهور ایرانیپارسا پیروزفر در یک نمایش تئاتر پارسا پیروزفر در یک عکس شخصی دور همي هنرمندان؛ رامين پرچمي؛ پارسا پيروزفر؛ معصومه كريمي؛ سعيد داخ پارسا پیروزفر در یک عکس هنری عکس جوانی پارسا پیروز فر عکس روی جلد کتاب پارسا پیروز فر عکس در حال فیلم نامه خواند پارسا پیروز فر پارسا پیروزفر در یک نقش منفی پارسا پیروزفر در کنار دیگر بازیگران چهره خندان پارسا پیروزفر پارسا پیروزفر در یک نمایش تئاتر پارسا پیروزفر در یک نمایش تئاتر

 

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا