ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
دکوراسیون

سبز، رنگی جادویی: دکوراسیونی که شما را مجذوب خود می‌کند

شیوه‌های استفاده از رنگ سبز در دکوراسیون

رنگ سبز از نظر روانشناسان به عنوان یکی از آرامش بخش ترین رنگ ها شناخته می‌شود و استفاده از رنگ سبز در تمامی فضاها می‌تواند فضایی دلپذیر و زیبا و در عین حال آرامش بخش را پدید بیاورد. از جمله مزایای رنگ سبز که باعث محبوب بودن آن شده است می‌توان به شیک و لوکس بودن آن، آرامش بخش بودن آن، ترکیب شدن آسان این رنگ با انواع رنگ ها و … اشاره نمود.
رنگ سبز طیف رنگی های زیادی دارد که از آنها با نام های رنگ سبز سلطنتی یا رنگ سبز درباری، رنگ سبز کلاسیک، رنگ سبز چمنی، رنگ سبز فسفری، رنگ سبز یشمی و … یاد می‌شود.

رنگ سبز در دکوراسیون

استفاده از پرده های سبز رنگ

پرده ها یکی از تاثیرگذارترین عناصر در فضای هال و نشیمن به شمار می‌روند و به همین علت رنگ و طرح آن ها اهمیت زیادی در دکوراسیون داخلی منزل دارد. استفاده از پرده های سبز رنگ زمان زیادی است که طرفداران مخصوص خود را دارد چرا که پرده ای رنگ سبز همیشه حسی فاخر و باوقار به فضا بخشیده و باعث لوکس شدن فضا می‌شود.

استفاده از پرده های سبز رنگ

استفاده از پرده های سبز رنگ

مطاطب مرتبط با

استفاده از فرش های سبز

یکی از راه های استفاده از رنگ سبز و بخشیدن آرامش این رنگ به فضای داخلی استفاده از فرش های سبز رنگ و یا فرش هایی است که دارای طرح هایی به رنگ سبز می باشند. ترکیب فرش سبز رنگ با نور طبیعی که از پنجره می تابد می تواند یکی از زیباترین و رویایی ترین صحنه ها را در خانه ی ما ایجاد کند و به همین دلیل استفاده از این رنگ فرش بسیار توصیه می شود.

فرش های سبز

رنگ سبز در مبلمان

اگر می‌خواهید از رنگ سبز در دکوراسیون خود استفاده کنید به طوری که همه جا را پر از سبز نکرده باشید و هم تاثیر زیادی روی فضا گذاشته باشید بهترین کار انتخاب مبلمانی سبز رنگ می باشد. از آنجایی که رنگ سبز دارای تناژهای مختلفی می باشد که همه ی آن ها رنگ هایی پر طرفدار و محبوب می باشند با توجه به سبک منزل خود می توانید از انواع سبزها استفاده کنید.

رنگ سبز در مبلمان

در مجله والارویا مطالب مربوط به دکوراسیون داخلی و خارجی و لوازم منزل را می‌توانید دنبال کنید.

 

 

تبلیغات

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.