ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
آرایشیمدل های ناخن

جدیدترین و خوشگل‌ترین مدل‌های ناخن طرح میکی موس دیزنی

طرح فانتزی دیزنی همیشه بهترین باشید

طرح‌های کارتونی و فانتزی، به‌ویژه طرح میکی موس، از محبوب‌ترین طرح‌ها برای دیزاین ناخن در بین خانم‌ها هستند. این طرح‌ها به دلیل تنوع و زیبایی، می‌توانند برای هر سلیقه‌ای مناسب باشند. در این مطلب، به معرفی جدیدترین و خوشگل‌ترین مدل‌های ناخن طرح میکی موس می‌پردازیم.

طرح ناخن ساده با لاک قرمز و مشکی و طرح میکی موس

نکاتی برای انتخاب طرح ناخن میکی موس:

  • انتخاب رنگ مناسب: رنگ‌های قرمز، مشکی و سفید، رنگ‌های اصلی شخصیت میکی موس هستند. شما می‌توانید از این رنگ‌ها به تنهایی یا در ترکیب با رنگ‌های دیگر استفاده کنید.
  • انتخاب طرح مناسب: طرح‌های مختلفی از میکی موس وجود دارد که می‌توانید از بین آن‌ها انتخاب کنید.
  • سلیقه خودتان: مهم‌ترین نکته در انتخاب طرح ناخن، سلیقه خودتان است. طرحی را انتخاب کنید که دوست دارید و با آن احساس راحتی می‌کنید.

معرفی چند مدل جدید و خوشگل ناخن طرح میکی موس:

  • ناخن‌های ساده با طرح میکی موس: ساده‌ترین مدل ناخن طرح میکی موس، استفاده از یک لاک ساده به رنگ قرمز یا مشکی و سپس کشیدن طرح میکی موس روی آن است.
  • ناخن‌های فرانسوی با طرح میکی موس: برای این مدل، می‌توانید از لاک سفید برای نوک ناخن‌ها و لاک مشکی برای کشیدن طرح میکی موس استفاده کنید.
  • ناخن‌های اکلیلی با طرح میکی موس: استفاده از لاک اکلیلی، می‌تواند به ناخن‌های شما جلوه‌ی زیباتری بدهد.
  • ناخن‌های مات با طرح میکی موس: لاک‌های مات، اخیراً بسیار محبوب شده‌اند. شما می‌توانید از لاک مات به رنگ قرمز یا مشکی و سپس کشیدن طرح میکی موس روی آن استفاده کنید.
  • ناخن‌های 3D با طرح میکی موس: برای این مدل، می‌توانید از ناخن‌های مصنوعی 3D با طرح میکی موس استفاده کنید.

برای مشاهده مدل‌های بیشتر ناخن طرح میکی موس، از قسمت آرایشی و مدل های ناخن مجله والارویا دیدن کنید.

طرح ناخن اکلیلی با لاک اکلیلی و طرح میکی موس طرح پاپیون میکی موس روی یک ناخن قرمز طرح سر میکی موس روی یک ناخن مشکی طرح میکی موس روی یک ناخن سفید یک سبد لاک ناخن با لاک‌های قرمز، مشکی و سفید یک مدل با ناخن‌های طرح میکی موس و یک ژست فانتزی دختری با ناخن‌های طرح میکی موس و یک لباس قرمز زنی با ناخن‌های طرح میکی موس و یک لاک قرمز دستانی با ناخن‌های طرح میکی موس طرح ناخن 3D با ناخن مصنوعی 3D طرح میکی موس طرح ناخن مات با لاک مات قرمز یا مشکی و طرح میکی موس طرح ناخن فرانسوی با لاک سفید و مشکی و طرح میکی موس

مطاطب مرتبط با

تبلیغات

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا