ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
سینما و بازیگران

اولین دادگاه امیر تتلو در ایران و پست عجیب مادرش در اینستاگرام

جلسه دادگاه امیرحسین مقصودلو ، تتلو در آغوش مادر و خواهرش

در روز دوشنبه ۱۴ اسفند ماه ۱۴۰۲، اولین نشست دادگاه برای بررسی اتهامات امیرحسین مقصودلو، معروف به «تتلو»، تحت نظارت قاضی افشاری در شعبه ۲۶ دادگاه انقلاب اسلامی و با حضور هیئت مشاورین دادگاه، وکیل دفاع و نماینده‌ی ادعای عمومی برگزار شد.

در این جلسه، نماینده‌ی ادعای عمومی به قرائت اتهام‌نامه پرداخت و فعالیت‌های غیرقانونی متهم در فضای مجازی را مورد بررسی قرار داد.

طبق گفته‌های نماینده‌ی دادستان، امیرحسین مقصودلو که با نام هنری امیر تتلو شناخته می‌شود، در سال‌های ۸۶، ۹۲ و ۹۵ در ایران دستگیر شده بود، و در سال ۹۷ به گرجستان و سپس در سال ۹۸ به کشور ترکیه مهاجرت کرده بود. وی در آذرماه امسال توسط پلیس ترکیه به مرز ایران منتقل و در پی هماهنگی‌های انجام شده و صدور حکم قضایی، دستگیر گردید.

پس از ارائه‌ی کیفرخواست توسط نماینده‌ی دادستان، قاضی با هدف فراهم آوردن فرصت بیشتر برای آمادگی متهم و وکیلش، پایان جلسه دادگاه را اعلام و زمان بندی جلسه بعدی را در آینده اعلام خواهد کرد.

لازم به ذکر است، در حین برگزاری این جلسه دادگاه، مادر و خواهر امیرحسین مقصودلو حضور داشته و فرصتی برای ملاقات با وی در حاشیه دادگاه یافتند.

مطاطب مرتبط با

اولین دادگاه امیر تتلو

اولین دادگاه امیر تتلو

حضور مادر و خواهر امیر تتلو در دادگاه

پست عجیب مادر تتلو در اینستاگرام

 

تبلیغات

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا