ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
آرایش موآرایشیسلامت و زیبایی

برای چه رنگ هایی باید دکلره کنیم؟

معرفی کلی رنگ موهایی که به دکلره نیاز دارند

رنگ‌هایی که باید برای آن ها دکلره کنید، بستگی به رنگ طبیعی موهای شما دارد. اینکار برای روشن کردن، تغییر رنگ یا حتی ایجاد رنگ‌های پررنگتر استفاده می‌شود. برخی از رنگ‌های محبوب برای دکلره شدن عبارتند از:

دکلره مو 2

1. بلوند: این رنگ برای کسانی که مایلند موهایشان را روشن تر کنند یا از رنگ بلوند برای ایجاد ظاهری روشن و جذاب استفاده می‌کنند مناسب است.

دکلره مو 3

2. کاراملی: برای افرادی که مایل به ایجاد رنگی گرم و طبیعی برای موهای خود هستند، دکلره کردن و بعد استفاده از رنگ کاراملی یک گزینه خوب است.

مطاطب مرتبط با

دکلره مو 4

3. قهوه‌ای: اگر مایلید موهای تیره تان را روشن تر کنید یا یک ظاهر طبیعی‌تر به آن‌ها بدهید، می‌توانید از رنگ قهوه‌ای استفاده کنید.

4. قرمز و سایر رنگ های فانتزی: اگر موهای شما تیره هستند و می خواهید از رنگ فانتزی استفاده کنید، ابتدا باید موهای خود را دکلره کنید تا دقیقا همان رنگ به دست آید.

دکلره مو 5

همچنین، مهم است که قبل از انتخاب هر رنگی، با یک آرایشگر  مشورت کنید تا رنگی که بهترین انتخاب برای نوع مو و پوست شماست را پیدا کنید. همچنین، بهتر است قبل از دکلره کردن موها، آزمایش رنگ بر روی یک بخش کوچک از موهایتان را انجام دهید تا مطمئن شوید که نتیجه مطلوب را به دست می‌آورید.

دکلره مو 6

اگر به دنبال زیبا کردن ظاهر و آرایش مو خودتان هستید، به هایلایت آرایشی هم سری بزنید.

تبلیغات

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا