ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
سینما و بازیگران

گوگوش در 73 سالگی از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد

نقطه پایانی بر یک کارنامه پربار هنرمند

گوگوش در 73 سالگی از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد

فائقه آتشین، خواننده سرشناس ایرانی، مشهور به گوگوش، در سن 73 سالگی در کنسرتی باشکوه در لندن، رسماً از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد.

بهمن بابازاده (خبرنگار حوزه موسیقی) در این باره نوشت: خداحافظی گوگوش با صحنه‌ها، در یک کنسرت ۱۲ هزار نفره در لندن با حضور شخصیت کاریزماتیکی مثل «ایرج جنتی عطایی». وداع گوگوش با صحنه ها، تلخ است… اما یک وداع در اوج. عجب سکانس تلخی…

 شب گذشته فائقه آتشین مشهور به گوگوش، خواننده ۷۳ ساله ایرانی، رسما از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد.

گوگوش که از محبوب‌ترین خوانندگان ایرانی در داخل و خارج از کشور است، در طول 50 سال فعالیت هنری خود، آهنگ‌های ماندگار و خاطره‌انگیزی را به یادگار گذاشته است. او در کنسرت خداحافظی خود که با حضور هزاران نفر از طرفدارانش برگزار شد، به اجرای برخی از مشهورترین آهنگ‌های خود پرداخت و در سخنانی، از هوادارانش برای سال‌ها حمایت و همراهی تشکر کرد.

خداحافظی گوگوش از دنیای خوانندگی، واکنش‌های زیادی را در میان طرفداران و اهالی موسیقی به همراه داشت. بسیاری از افراد در شبکه‌های اجتماعی، با انتشار پست‌ها و ویدئوهایی، به این خواننده محبوب ادای احترام کردند و از او برای سال‌ها فعالیت هنری و خلق آهنگ‌های خاطره‌انگیز تشکر کردند.

مطاطب مرتبط با

برای مطالعه مطالب بیشتر در زمینه سینما، بازیگران و هنرمندان، به وب سایت مجله والارویا مراجعه کنید.

بغض و اشک در آخرین کنسرت گوگوش؛ وداعی تلخ و شیرین با طرفدارانگوگوش در 73 سالگی از دنیای خوانندگی خداحافظی کرد؛ نقطه پایانی بر یک کارنامه پربارکنسرت 12 هزار نفری لندن؛ وداعی حماسی با گوگوش، ستاره محبوب ایرانیگوگوش: دیگر نمی‌خوانم؛ خاتمه فعالیت خوانندگی پس از 50 سال

تبلیغات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا