ایرانیان چوب
ایرانیان چوب
سرگرمی و دانستنی‌ها

یک زن، متهم به برهم ریختن تمرکز تیم سپاهان!

حواشی پیرامون باشگاه سپاهان و سرمربی پرتغالی این تیم، ژوزه مورایس، تمامی ندارد. در جدیدترین مورد، کاربران فضای مجازی مدعی هستند که رابطه عاشقانه مورایس با یک زن ایرانی باعث افت نتایج این تیم شده است.

طبق این ادعاها، این زن که هویتش مشخص نشده، با حضور در تمرینات و اردوهای تیم سپاهان، تمرکز بازیکنان و کادرفنی را به هم زده و باعث ایجاد حاشیه شده است.

شایعاتی مبنی بر رابطه عاشقانه سرمربی سپاهان با یک زن ایرانی و تاثیر منفی آن بر عملکرد تیم.

این موضوع با واکنش‌های مختلفی از سوی هواداران سپاهان و اهالی فوتبال روبرو شده است. برخی معتقدند که این ادعاها کذب محض بوده و صرفاً برای تخریب مورایس و سپاهان مطرح شده است. در مقابل، برخی دیگر این شایعات را باور دارند و معتقدند که این زن با نفوذ در تیم، باعث ایجاد مشکلاتی شده است.

حضور زنان در ورزشگاه‌های ایران

مطاطب مرتبط با

حضور زنان در ورزشگاه‌های ایران:

ماجرای حضور زنان در ورزشگاه‌های ایران، همواره یکی از موضوعات مورد بحث در جامعه بوده است. در حال حاضر، حضور زنان در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات برخی رشته‌های خاص، مانند والیبال و بسکتبال، آزاد است. همچنین زنان به تازگی و به تدریج امکان حضور در استادیوم‌های فوتبال و تماشای مسابقات رو پیدا کرده‌اند.

حضور زنان در ورزشگاه‌ها هیچ مشکلی ندارد

همچنین اخبار مرتبط با بانوان را مجله والارویا دنبال کنید و از هایلایت سرگرمی و دانستنی‌ها دیدن کنید و مطالب زیر برای شما جالب خواهد بود :

بهترین کادوی تولد برای هر ماه

تصاویر دلگرم‌کننده از حضور خانوادگی هواداران استقلال در تمرین این تیم

عکس های جذاب و دیدنی از حضور تاریخی بانوان در دربی پایتخت

تبلیغات

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

دکمه بازگشت به بالا